TravelPortal.cz - více než online cestovní agentura

TravelPortal.cz - více než online cestovní agentura 19.9.

Internetových portálů vhodných pro vyhledávání dovolené je velká spousta. My Vám dnes ale představíme jeden, který svými doplňkovými funkcemi ostatní překonává. Jmenuje se TravelPortal.cz a tu pravou dovolenou na něm spolehlivě naleznete.

TravelPortal.cz, vše potřebné na jednom místě

TravelPortal.cz shromažďuje zájezdy od více než 100 prověřených českých cestovních kanceláří. Díky tomu zde naleznete databázi s více než milionem zájezdů, která je pravidelně aktualizována. Vyhledávat je zde možné podle požadované destinace, kategorie ubytování, ceny či dopravy, ale i podle toho, jaké aktivitě se na své dovolené chcete věnovat. U každého zájezdu jasně a okamžitě vidíte, která společnost jej pořádá.

Porovnávač zájezdů, nadstandardní nástroj výběru

Dovolená

Na základě našich požadovaných kritérií si na portálu vybereme několik vhodných zájezdů. Avšak pokud jich máme větší množství, vyskakuje nám v prohlížeči velmi neprakticky více a více nových záložek. TravelPortal.cz proto přichází s revolučním nástrojem, který nám vyhledané zájezdy seřadí vedle sebe do praktické srovnávací tabulky. Stačí u každého vybraného zájezdu kliknout na políčko „Přidat k porovnávání“. Napravo nahoře na stránce se Vám začne zobrazovat panel s počtem zájezdů k porovnání, na který stačí následně pouze kliknout a porovnávací tabulka se zobrazí.

Výhody porovnávače jsou naprosto jasné a bezpochybné. Všechny Vaše vybrané zájezdy jsou zobrazeny vedle sebe k okamžitému porovnání, není nutné překlikávat žádná okna. Klíčové informace jsou uvedeny všechny pohromadě, nemusíte si pamatovat údaje například z osmi odlišných oken se zájezdy. Porovnávač Vám šetří spoustu času při hledání dovolené a eliminuje možnost splést se, udělat chybu.

Poznávací zájezdy a last minute nabídky, speciality portálu

Dovolená

V online cestovní agentuře TravelPortal.cz naleznete širokou nabídku poznávacích zájezdů a výhodných last minute nabídek. Stále více cestovatelů preferuje poznávat zajímavosti a památky vzdáleného regionu před celodenním sluněním na plážích. Poznávejte přírodní i architektonické památky a obohaťte své geografické znalosti. Finanční aspekty dovolené vždy hrají velmi významnou roli. Proto pro Vás portál TravelPortal.cz neustále aktualizuje širokou nabídku last minute zájezdů za značně zvýhodněné ceny.

Článek přečten: 2830x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).