Poznáváme Beskydy s dětmi. Tipy na výlety

Poznáváme Beskydy s dětmi. Tipy na výlety 19.6.

Moravskoslezské Beskydy jsou dnes jedním z nejvyhledávanějších pohoří České republiky. Nemůžeme se tomu divit, vždyť jsou plné krásných míst, které doslova žádají o to být navštívena. Moravskoslezské Beskydy nalezneme na východní Moravě, a to konkrétně u slovenských hranic. Celé pohoří Beskydy se nerozprostírá jenom na území České republiky, ale sahá také na Slovensko a na Ukrajinu. Zaměřme se však na Moravskoslezské Beskydy, které jsou naší chloubou.

Moravskoslezské Beskydy jsou známé nejen díky svému nejvyššímu vrcholu, jímž je Lysá hora, ale také díky řece, která tudy protéká. Je jí Ostravice, která rozděluje pohoří na Lysohorskou hornatinu a na Radhošťskou hornatinu.

Do Moravskoslezských Beskyd se jezdí především za zdejšími vrcholy, které se vychází dnes a denně. Jsou atraktivní během celého roku, v každém ročním období jsou zdejší vrcholy výjimečné a krásné.

Poznáváme Beskydy s dětmi

Beskydy jsou ideálním místem, kde můžete trávit letní dovolenou s dětmi. Je zde totiž plno míst, které můžete s dětmi navštívit. Děti jistě ocení Kulíškovu naučnou stezku ve Velkých Karlovicích, která je dlouhá asi tři a půl kilometru. Tento terén je vhodný jen pro sportovní kočárky, jež jsou do terénu určeny. Děti si však s sebou mohou vzít odrážedla!

Kde se v Beskydech ubytovat?

Je jasné, že všechna turisticky oblíbená místa nestihnete projít za jeden den, proto se raději ubytujte v rekreačním centru Sepetná, kde vás nadchne nejen mnoho možností ubytování, ale také další služby, jako je například wellness, koupaliště a skvělá kuchyně. Využít můžete například ubytování v hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko.

Článek přečten: 2846x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).