Cesta na Roatan aneb na co nezapomenout

Cesta na Roatan aneb na co nezapomenout 3.6.

Každý rok se lidé těší na dovolenou, ale zároveň se netěší na to zařizování, které s cestou do vysněné destinace souvisí. Pokud i vy nemáte v lásce shánění ubytování, měli byste zvážit koupi nějaké nemovitosti ve vší oblíbené destinaci. Jenom si to představte – už žádné shánění předraženého ubytování, už žádná nespokojenost s bydlením, které na fotografiích vypadá zcela jinak. Pokud se vám tato představa líbí, doporučujeme vám koupit nemovitost na ostrově Roatan. A jestliže se sem vydáte, nezapomeňte na tyto věci!

Roatan v Hondurasu je velice oblíbené místo, kam jezdí stále více turistů, ovšem i tak je to místo, které není turisty přeplněné a kde máte stále své soukromí. Navíc je zde nízká míra kriminality a krásný klid s nádhernými výhledy na nekončící moře, což je pro dovolenou naprosto ideální!

Od koupi nemovitosti by vás mohlo odrazovat jenom to, co budete dělat s apartmánem či s domem v době, kdy v něm nebudete bydlet. Nad tím nemusíte dlouho přemýšlet, pronájem nemovitostije skvělou alternativou. S celou koupí nemovitosti vám může pomoct Reality Roatan.

Nyní si však pojďme vyjmenovat to nejdůležitější, co byste si neměli zapomenout na Roatan vzít, a to i tehdy, kdy se jdete podívat jen na nemovitost, o níž máte zájem.

S eury tady nepochodíte!

Než vyrazíme na dovolenou, je třeba, abychom si směnili peníze za měnu, kterou se platí v destinaci, do níž míříme. Sice se do většiny destinací přijíždí s eury, ovšem na ostrově Roatan v Karibiku s eury nepochodíte, bohužel. Je třeba, abyste si své peníze směnili za dolary, protože právě dolary jsou měnou, kterou se zde platí. Pokud sem přijdete s eury, tak budiž, ale při směně ve zdejších bankách budete litovat - kurzy jsou zde víc jak nevýhodné.

Není to konec světa

Mnoho lidí o ostrově Roatan ještě neslyšelo, což znamená, že si myslí, že je to doslova konec světa, v němž nefungují nejnovější technologie. Jenže to omyl – internet v mobilu zde není problémem, stejně jako zde není problém platba kartami. Na co si však musíte dát pozor, tak je to, že zde nenajdete evropské zásuvky – musíte si přibalit do kufru redukci pro americké zásuvky.

Článek přečten: 2295x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).