Proč jsou nízkonákladové společnosti stále oblíbenější?

Proč jsou nízkonákladové společnosti stále oblíbenější? 16.7.

Říkáte si, že někdy vyrazíte na dovolenou nikoliv s cestovní kanceláří, ale na vlastní pěst? Pokud ano, rozhodně můžete volit leteckou dopravu. Ta je stále dostupnější možností v rámci všech možných cest. Je tedy jedno, zda plánujete:

  • Několikadenní poznávací zájezd
  • Delší dovolenou
  • Pobyt spojený s návštěvou více zemí

Cestování letadlem je oblíbené hlavně díky nízkonákladovým společnostem. Ty jsou dnes spojovány s celou řadou výhod. Jaké to jsou konkrétně? V první řadě je to dostupnost letenek. Zarezervujte si letenky online a nemusíte dále už řešit nic jiného. Svůj palubní lístek si jednoduše vytisknete a po odbavení můžete pokračovat do letadla.

Výhodou jsou také nízké ceny

Zapomínat nesmíme ani na dalších několik výhod, mezi které se řadí nízké ceny daných letenek. Ty se mnohdy vyrovnají i možnosti, kdy budete cestovat vlastním autem nebo pozemní veřejnou dopravou. Příkladem mohou být levné letenky do Německa. V rámci aktuální nabídky může u nízkonákladové společnosti stát jeden konkrétní let sumu, která jenom lehce přesahuje tisíc korun. Na mysli samozřejmě máme let zpáteční. Důvodem je hlavně velký konkurenční boj, který dnes na mnoha leteckých trasách panuje. Z toho těžíme právě my, jako samotní cestovatelé.

Řada zavazadel je zdarma

Pryč je také doba, kdy bylo nutné brát si na palubu jenom malé zavazadlo a zbytek nechat odbavit klasickou cestou – samozřejmě za peníze. Dnes už je možné vzít si na palubu téměř plnohodnotný kufr. Příkladem mohou být letenky Ryanair, kde si lze vzít na palubu dokonce dvě zavazadla. Samozřejmostí je to, že si je můžete vzít zcela zdarma. Díky tomu tak můžete pohodlně letět jak na poznávací zájezd, tak není problém letět tímto způsobem i na delší dovolenou. Ostatně stále více lidí potvrzuje to, že cestovní kanceláře již vynechává a zájezdy si sestavují sami.

Článek přečten: 3972x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).