Dovolená v Bulharsku, znovuobjevený ráj

Dovolená v Bulharsku, znovuobjevený ráj 3.7.

Příjemná rodinná atmosféra, přírodní i kulturní zajímavosti na dosah v rámci výletů, výborná dopravní dostupnost letecky, vůbec ty nejnižší ceny za pobyt jako takový i místní bohatá gastronomie, to je vynikající kombinace lákadel státu na pobřeží Černého moře. Popularita Bulharska rovněž stoupá z důvodu bezpečnostní situace v některých dalších oblíbených středomořských zemích.

Historické památky

Archeologické muzeum - Varna

Objevte kouzlo historických památek místních center letovisek a zastavte se ve velmi levných restauracích na bulharské speciality všeho druhu. Jídelní lístek budete mít ve velké části z nich i Česky. Nejvyhledávanějšími centry bulharských pamětihodností a přímořské turistiky jsou Albena, lázeňský Svatý Konstantin a velká přístavní i letištní Varna na severu. Ve střední části pobřeží Černého moře jsou to starobylý Nesebar, Obzor, Pomorie a vůbec největší oblast přímořské turistiky Slunečné pobřeží.

Na jihu najdeme velký přístavní i letištní Burgas, Primorsko s okolními přírodními rezervacemi a aquaparkem, rodinný Kiten a Sozopol. Dopravní dostupnost Bulharska je z českých letišť velmi dobrá, za dvě hodiny letu jste na místě. Dobrodruzi vyznávající pozemní dopravu jistě ocení, že do Bulharska se v dnešní době jede kromě krátkého úseku na okraji pohoří Stara Planina výhradně po dálnici.

Bohatá nabídka zájezdů s ubytováním

Nabídka zájezdů do Bulharska je každým rokem velmi bohatá. Pokud rádi využíváte last minute zájezdy na poslední chvíli, přijdete si při výběru dovolené na své. Hotely i soukromá ubytování nabízí širokou paletu služeb a možností stravování. Čím dál oblíbenější je forma stravování all inclusive, ve které je zahrnuto prakticky cokoliv z portfolia pokrmů i nápojů.

Každý hotel se v Bulharsku specializuje zejména na podávání snídaní. To vás ale nemusí vůbec mrzet, protože mnohem raději si zajdete zaopatřit večeři do místních velmi levných taveren. Překvapí vás i všeobecná pohostinnost místních obyvatel. Pokud se vydáte na dovolenou do Bulharska, zdejší atmosféru, pláže a zábavu budete vychutnávat všemi smysly.

Článek přečten: 3222x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).