Světové metropole módy

Světové metropole módy 19.12.

Máte rádi nakupování? Změnili jste velikost oblečení a potřebujete kompletně obnovit Váš šatník či jej pouze doplnit o pár nových a neokoukaných kousků? Využijte aktuální nabídky levných letenek do Londýna a Paříže a vyrazte na nákupy do těchto světových metropolí módy.

Nakupování v Londýně

Harrods

Chcete-li objednávat letenky do Anglie jsou v poslední době velmi příznivé ceny. Můžete tedy spojit cestu do Anglie romantickou prohlídku Londýna s praktickým nakupováním oblečení, bot a dalšího zboží. Takový rozsah nabídky, výběr značek a nízké ceny jako v četných obchodech tohoto velkoměsta, nenajdete v žádném z tuzemských nákupních center.

Pokud jste skuteční „fajnšmekři“ a svět módy je Vašim životním stylem, vyrazte na Bond Street nebo do známých obchodních domů, jako je Harrods v Knightbridge či The Village ve Westfield – zde můžete vybírat z aktuálních kolekcí věhlasných módních návrhářů.

Levnější, ale stále značkové oblečení pořídíte na proslulé - a všem módním nadšencům známé - Oxford street, dlouhé téměř 2,5 km a plné obchodů, butiků a restaurací. Značkové oblečení zde standardně zakoupíte za třetinu českých cen. Kromě oblečení tu pořídíte také parfémy věhlasných značek, sportovní vybavení či hračky.

Pokud rádi nakupujete spíše v outletech - zamiřte do okolí Regents Street, kde najdete řadu zajímavých outletových obchodů zaměřených většinou na jednu značku - Roxy, Quiksilver, Billabong, Carhartt či Crocs apod. A pokud Vás nakupování omrzí, můžete se jít kochat londýnskými památkami. V docházkové vzdálenosti se nachází Buckinghamský palác, London Eye, Big Ben nebo Downing Street. Odpočívat pak můžete v blízkém Hyde parku s jezírky nebo si můžete dopřát anglickou specialitu v některé z místních restaurací.

Neváhejte, nabídka na levné letenky do Londýna nemusí trvat věčně.

Víkend v Paříži

Champs-Elysées

A co strávit víkend v Paříži, kde můžete zkombinovat prohlídku tohoto půvabného města s nakupovací mánií. Cena letecké dopravy, ubytování a přepravy po Paříži je při pečlivém plánování mnohem nižší, než by mnohé z nás napadlo.

Nejdražší obchody Paříže se nacházejí na ulicích a slavné Champs-Elysées, dále poblíž prezidentského paláce a v galerii Lafayette. Zde si přijdou na své především obdivovatelé drahých a luxusních značek, jako je Louis Vuitton, Prada, Dior, Gucci, Fendi, Nina Ricci, Valentino, Chanel atd. Naleznete tu i obchody značek, které byste v ČR marně hledali.

Naprostým zážitkem je pak návštěva módního domu Printemps Haussmann, kde najdete značky jako Prada, Dior, Gucci, Chanel a mnoho dalších. Ve více patrech se Vám představí veškeré aktuální kolekce těchto proslulých návrhářů. Obchodní dům je sám o sobě nádherný a luxusní a stojí za návštěvu.

Cenově dostupnější značky nabízí obchodní centrum u metra La Defénse nebo obchodní dům Les Quatre Temps Shopping Mall, kde najdete značky typu Esprit, Naf Naf, Kookai, HM, Zara apod., jejichž cenová úroveň je srovnatelná s českými obchodními centry.

Dále můžete navštívit obchodní dům BHV na Rue de Rivoli. Tady nakupuje většina Pařížanů, ale místo znají samozřejmě i turisté. Je tu obrovský výběr různého zboží a ceny nejsou příliš vysoké. A pokud Vás pařížské nakupování přestane bavit, užijte si procházku po památkách této romantické metropole.

Článek přečten: 3101x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).