Proč vyrazit na dovolenou bez CK?

Proč vyrazit na dovolenou bez CK? 13.8.

Chcete jet dovolenou, ale nechce se vám svými penězi doslova dotovat cestovní kanceláře? Poradíme vám, jak vyrazit levněji. Stačí dát cestovním kancelářím sbohem a celý zájezd si zařídit dle svého. Navíc nemusíte být ochuzeni o skvělý komfort a jistotu dalších dodatkových služeb, které některé cestovky dávají. Příkladem může být třeba parkování letiště v Bratislavě. I v tomto směru není problém si své místo zarezervovat. Navíc mnohdy také výrazně levněji, než v rámci konkrétní CK. Co nás ale zajímá nejvíce, to je cena dopravy a ubytování.

Doporučujeme nízkonákladové společnosti

Dnes existuje několik desítek leteckých společností, ze kterých si můžete vybrat tu pravou. Chcete-li ušetřit, rozhodně se vyplatí letět nízkonákladovou. Zde sice můžete být ochuzeni o jídlo nebo nápoje, ale během letu co trvá od jedné do tří hodin, to není žádným problémem. Hledáte-li zároveň kvalitu, potom cestujte s EasyJet. Tato společnost dnes patří mezi nejoblíbenější hlavně proto, že létá do celé řady destinací. Stačí si tak vybrat termín odletu a příletu, zarezervovat let a vše zaplatit. Tímto způsobem máte polovinu dovolené zařízenou. Nyní už můžete myslet na vhodné ubytování.

Online, nebo až na místě

Řešit konkrétní ubytování můžete různými způsoby. Pokud chcete využít nabídek až na místě, již máte vše zařízeno. Jelikož nabízíme nejlevnější letenky, vyberete si tu pravou a v daný den a čas odletíte do cílové destinace. Pokud ale chcete mít vše zařízeno před odletem, doporučujeme si hotel zabookovat online. Cesta k tomu je díky rezervačním systémům více než snadná a jednoduchá. Jediné, co stačí, je vybrat konkrétní ubytovací kapacitu, následně určit počet dní kdy zde budete bydlet a vše zaplatit platební kartou. V rámci check-inu se stačí prokázat svým dokladem a již budete dovedeni do vybraného pokoje. Tímto způsobem lze rezervovat třeba:

  • Hotely
  • Hostely
  • Apartmány

Článek přečten: 2154x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).