Praktická zavazadla na kratší cesty a městské výlety

Praktická zavazadla na kratší cesty a městské výlety 2.3.

Všichni to známe. Chystáme se na kratší dovolenou, pracovní cestu nebo výlety po městě a okolí a nevíme, jaké zavazadlo zvolit, abychom se příliš nenadřeli, ale zároveň s sebou měli vše potřebné. Máme pro vás ideální řešení a tipy, jaké batohy, tašky a zavazadla zvolit. Také vám poradíme, kdy je na místě praktičnost, a kdy naopak můžete oslnit elegancí.

Pokud máte v plánu výlety za poznáním po městech a jejich okolí, zvolte turistické batohy na cesty do města. Do nich pohodlně naskládáte všechno nutné, a přece o zátěži na zádech nebudete skoro vědět. Velmi praktické řešení, pokud budete během výletů hodně chodit. Menší velikosti batohů ocení také děti. Budou si připadat jako praví výletníci. Objem batohů zvolte podle délky vašich výletů a počtu věcí, které obvykle nosíte.

Cestovní taška

V případě kratších cest spojených s pobytem doporučujeme stylové sportovní a cestovní tašky. Jsou skladné a příjemné na manipulaci, zejména pokud cestujete autem. Jejich dostatečný objem vám umožní vzít si s sebou všechny důležité věci. Při krátkém přenášení můžete tašku přehodit přes rameno a méně se namáhat. Tašky nepodléhají poškození, maximálně se trochu zašpiní. Ale kdo by si tím kazil radost z cestování? Jsou to jen spotřební pomocníci pro náš každodenní život.

Máte styl a chcete cestovat na úrovni? Vyberte si módní cestovní a příruční zavazadla. Ať už vás čeká schůzka v sousedním městě, nebo je před vámi kratší pracovní cesta letadlem, všude upoutáte pozornost svými kvalitními zavazadly. Vaši obchodní partneři uvidí, že novou spolupráci svěřují do správných rukou. Elegantní cestovní vybavení je také symbolem pravé ženy. S námi máte možnost jít ruku v ruce s aktuálními trendy. Šťastnou cestu.

Článek přečten: 1813x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).