Pokemon Go aneb chyť si pokémona na dovolené

Pokemon Go aneb chyť si pokémona na dovolené 25.7.

Fenomén nezná mezí. Tím aktuálním je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality Pokemon Go. A když už pobíhají splašeně davy lidí u nás, proč se nehýbat trochu více i na dovolené? Chytejte pokémony i u moře nebo na poznávacím zájezdu a změňte stereotyp dovolené v zábavu a prospěšný pohyb.

Jak aplikace funguje?

Aplikace Pokemon Go

Prostřednictvím aplikace se propojuje herní prostředí s reálným světem, k čemuž se využívá GPS a kamera telefonu. Hra začíná zvolením postavy a vytvořením vlastního avatara. Posléze se mohou začít objevovat pokémoni, které je možné chytat do pokéballů. To jde někdy snadno, ale někdy se pokémon brání. Následně lze pokémony vychovávat a uspořádat souboje s ostatními.

Protože se pokémoni často objevují na historických místech, sochách a zajímavostech, nebo tam zanechávají takzvané pokéstopy, můžete se svou aplikací hodně zaperlit právě na dovolené na cizích místech a pochytat novou sbírku postaviček. Je ovšem velmi pravděpodobné, že v současné době už narazíte na velkou konkurenci všude, kde je koncentrace lidí a hlavně turistů.

Úskalí nového šílenství

Státy s podporou Pokemon Go se neustále rychle rozšiřují, v Evropě se nejprve přidaly Velká Británie, Německo, Itálie, Španělsko a Portugalsko. Rychlostí blesku se ale aplikace šíří přes Českou republiku do dalších zemí směrem na východ. Pokud někde ještě neběží oficiální verze, lidé hromadně stahují i tu neoficiální z jiných zemí. Aktuální nevýhodou číslo jedna je špatná stabilita serverů a četné technické potíže.

K zamyšlení je rovněž bezpečnost lidí a hlavně dětí při "lovení" pokémonů. V klíčový okamžik odchytu vysněného pokémona myslí opravdu mizivé procento dětí na nějaký okolní dopravní provoz a podobné nebezpečné aspekty. Proto dávejte na sebe a své ratolesti mimořádný pozor. Přejeme hodně úspěchů i zábavy u nového fenoménu rozšířené reality.

Článek přečten: 3854x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.


VIP přeprava osob
Prémiový vozový park, flexibilita, maximální soukromí a profesionalita.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).