Podle čeho vybrat dokonalou dovolenou?

Podle čeho vybrat dokonalou dovolenou? 16.1.

Plánujete dovolenou a nevíte, jak vybrat takovou, aby byla skutečně dokonalá? Pokud ano, podívejte se s námi na několik konkrétních tipů, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Prvním krokem je výběr destinace. Je třeba, aby se vám zde skutečně líbilo. A to s ohledem na:

  • Ruch lokality
  • Přírodu a památky
  • Čistotu moře

Při vývěru vám jistě pomohou různí průvodci, spolu s popisem destinací. Můžete ale vybírat i podle zajímavých tipů. Třeba na nejkrásnější pláže Řecka, na nejživější letoviska, nebo třeba i na místa, která na vás doslova dýchají klidem, pohodou a romantikou.

Roli by měla hrát i cena

Dokonalá dovolená by měla vždy odrážet vaše finanční možnosti. Je dobré si stanovit limit a teprve poté přemýšlet, kam na dovolenou k moři. V principu jde o to, abyste v rámci povoleného rozpočtu získali skutečně to nejlepší. Koupit dokonalý a drahý zájezd není umění. Vaším cílem by měl být opak. Proto například hotel, ale i destinaci vybírejte podle ceny, stejně jako s ohledem na uživatelské recenze a nezávislá hodnocení.

Nechte se hýčkat

Dokonalá dovolená by neměla být spojena s jakýmikoliv povinnostmi a starostmi. I takový komfort dnes umí hotely nabídnout. Příkladem je dovolená Španělsko all inclusive. Tato možnost zahrnuje nejenom neomezený příjmem jídla a pití po celý den. Je spojena i s možností využívat řadu hotelových služeb a prostor. A to zdarma, zcela bez příplatků. Tato forma dovolené dnes patří k nejvyužívanějším.

Nezapomeňte na počasí

Na dovolenou lze vyjet v podstatě kdykoliv. V zimě by to měla být exotika, v létě to může být i klasická Evropa. Jsou však místa, kde vám bude teplo i na podzim. Třeba pobřeží Costa Brava, které přímo láká k tomu, abyste ho poznali právě na konci sezony. To už zde není tolik turistů a zároveň klesají i ceny. Nemusí to být ale nutně jenom Španělsko, jelikož na podzim láká třeba i Kypr, stejně jako Egypt.

Článek přečten: 2066x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).