Pobyt na zámku pro romantiky

Pobyt na zámku pro romantiky 9.10.

Potřebujete uniknout všednosti a městskému prostředí? Chcete vyzkoušet něco nového, načerpat energii a nechat se obletovat jako aristokrati? Pak vás určitě nadchne pobyt na zámku. Dnes to opravdu není nic nemožného a neodstupného. Strávit zde můžete víkend i delší dobu. Tato romantika je jako stvořená pro páry. Na zámku zaručeně zapomenete na všední starosti, čeká na vás zcela nový svět se vším komfortem.

Co vás na zámku čeká?

Výlety na kole

Zámek je to pravé pro vytvoření romantické atmosféry, dýchne na vás historie a budete uchváceni prostředím a interiéry. Užít si můžete královské spaní a vynikající kuchyni, ať už tradiční nebo netradiční. Většina zámků, které jsou uzpůsobeny pro ubytování, se pyšní i pěknou okolní přírodou nebo alespoň udržovaným parkem.

Ve volném čase se můžete oddávat wellness, procházkám, využít čas pro výlety a sportování. Okolí můžete prozkoumat pěšky i na kole. Hotely na zámcích nabízejí většinou relaxační, outdoorové i sportovní aktivity a zajímavý program. Co třeba taková příjemná projížďka na loďce, koncert nebo o něco více adrenalinová vyjížďka na koních?

Společenské, firemní a rodinné akce

Prostory zámků jsou velmi vhodné pro firemní a společenské akce, rauty, teambuilding, pracovní meetingy, konference, rodinné oslavy, a samozřejmě i pro svatby. Kde jinde uspořádat tu pravou pohádkovou svatbu s kočárem, než na zámku? Zámky bývají velmi vytížené, co se hostů týče, proto si svůj pobyt nezapomeňte včas zarezervovat.

Na jaký zámek se můžete vypravit a kdy je to nejvhodnější?

Zámek Zbiroh

Pobyt na zámku si můžete dopřát většinou v teplejších obdobích roku, ale některé zámky poskytují i celoroční ubytování. Dnes se již nemusíte bát toho, že byste tu mrzli. V zimě můžete na zámku stylově oslavit nový rok a Valentýn, zalyžovat si, jít na běžky a dopřát si procházky po okolí. Využít můžete různé slevové akce a wellness balíčky.

A na jaký zámek se vypravit? Krásné zámky nabízející romantické ubytování a prostory pro konání akcí najdeme po celé republice. Mezi ty nejoblíbenější patří třeba Mostov, Jemniště, Zbiroh, Chateau Mcely, Hluboká nad Vltavou, Loučeň nebo Červený hrádek.

Článek přečten: 2466x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).