Penzion UNO - kvalitní služby za přijatelnou cenu

Penzion UNO - kvalitní služby za přijatelnou cenu 12.6.

Přemýšlíte, kde složit hlavu na Zlínsku? Před třemi lety certifikovaný místní penzion UNO vyniká určitou rodinnou atmosférou, do které jste kdykoli vítáni. Přičemž ona „rodinnost“ se v dobrém promítá např. do výroby domácích (zázvorových či okurkových) limonád, poctivě připravovaných z čerstvých, chemicky neupravovaných sirupů vlastní výroby. K mání jsou i jiné vybrané specialitky s akcentem valašského kraje nebo např. degustace vín.

Osobní přístup je samozřejmostí

Penzion UNO - ukázka pokoje

Osobní a milý přístup k hostům ještě prohlubuje fakt, že penzion je součástí rodinného domu se stylovou restaurací a barem ve sklepních prostorách (kde vám ani v parném létě rozhodně vedro nebude). V něm jsou schopni přivítat lecjakou hostinu, školení a věci podobného charakteru. Samozřejmostí je pořádání svateb s lehce valašskou atmosférou. Pro pořádání rozličných pracovních akcí (konference, školení, teambuildingy) firmy jistě vezmou zavděk plně klimatizovanou a dobře vybavenou konferenční místností.

Svou polohou poblíž charakteristicky jemné mozaiky valašské přírody, která je pro tento kraj a jeho lid tak typická a příznačná, je penzion velmi vhodný pro všechny cestovatele, kteří do regionu přišli na chvíli utéci před ruchem přelidněných velkoměst. Hosté, které do „Baťova městečka“ přivedl obchod, jistě výhledem na stále do značné míry udržované valašské kopce s pasínky, polanami a sady jistě také nepohrdnou. To vše jen nicotných 10 minut od samotného centra města.

Vybavení pokojů odpovídá nejvyšším požadavkům

Ať už vás do města bot přitáhla příroda, obchod, některá z pravidelních místních akcí, bohapustá náhoda, nebo něco docela jiného, vybrat ze široké nabídky tematicky odlišných pokojů si může úplně každý. Ceny začínají na 650 Kč za noc. Ačkoli to asi nebude důležitým důvodem ničí návštěvy, penzion UNO nabízí nejen klasické multimediální služby, ale navíc také příjem desítek britských televizních kanálů.

Jak je v místním regionu, kde stále mnoho lidí do značné míry „vyžívá“ z daru zahrádky a přírody, pěkným zvykem, nabízí penzion kvalitní, vydatnou a zdravou stravu za bratru lidovou cenu, mnohem levnější než leckde jinde u nás.

Penzion UNO - svatební hostrina

Penzion UNO poskytne výborné útočiště pro vaše výlety za unikátní přírodou Valašska zejména východně směrem ke slovenské hranici, prohlídku budov, které zde zbyly po slavném zlínském rodákovi – Baťovi, či kina po něm pojmenovaného, nebo návštěvu ZOO v Lešné s přilehlým zámkem - a mnoho dalšího.

Jak penzion zhodnotili ti, kteří v něm již hlavu složili, se můžete dočíst třeba zde.

Článek přečten: 1850x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).