First minute zájezdy jsou stále populárnější

First minute zájezdy jsou stále populárnější 18.1.

Máte na začátku roku trochu více času? Chcete se v létě vyhnout návalům zájemců o dovolenou? Přivítáte s otevřenou náručí drobnou úsporu na ceně pobytu? First minute nabídky jsou tu přesně pro Vás.

Největší výhody First minute nabídek

Objednávejte first minute dovolenou už teď!

Horké léto není pro mnohé z nás to ideální období na pobíhání po cestovních kancelářích, které jsou mnohdy velmi přeplněné dalšími zájemci o nějaké to přímořské sluníčko. Na internetu je naopak nutné neustále hlídat aktuální nabídku, která se mění po každé hodině. Ne každý má na to příhodné časové podmínky. Proto můžeme letní dovolenou naplánovat již dnes, a všechny starosti tak hodit efektivně za hlavu. Navíc můžeme mírně ušetřit.

Většina cestovních kanceláří totiž nabízí za včasnou objednávku dovolené určitou procentuální slevu. Například největší české cestovní agentury jako Dovolena.cz a Invia.cz nabízí lukrativní až 15% slevy, a to při relativně minimální záloze. To nejsou zanedbatelné položky, navíc v dnešní nejisté kurzovní době nevíme, jak se bude vyvíjet kurz klíčových měn, a zda zájezdy do léta ještě výrazně nepodraží. Tyto signály se kolem nás bohužel velmi intenzivně objevují.

Jaké zájezdy najdeme ve First minute nabídce

Cestovní kanceláře a agentury dobře vědí, co se prodává nejlépe již s půlročním předstihem. Jsou to klasické a oblíbené destinace, které si vydobyly přední místa v zájmu českých turistů. Jsou to zároveň cílová místa, která obvykle nejsou nejsilnější v letním prodeji Last minute nabídek. Proto můžeme aktuálně nejvíce využívat nabídek First minute Chorvatsko a First minute Itálie s převážně pozemní dopravou, a také nabídek First minute Řecko s převážně leteckou formou dopravy.

Článek přečten: 2303x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).