Dovolená v USA nebo Austrálii?

Dovolená v USA nebo Austrálii? 4.12.

Rádi byste prožili jedinečnou dovolenou za oceánem? A váháte, zda si vybrat Ameriku nebo Austrálii? Ať už si vyberete jakoukoliv destinaci, určitě vám zůstane spousta vzpomínek a zážitků.

Letáme do USA

Využijte levné letenky do USA a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v této zemi mnoha tváří. Dovolená v USA může mít spoustu rozmanitých variant a je takřka nemožné poznat a vyzkoušet vše z tohoto kontinentu během jediné dovolené. Ať už jste milovníky písečných pláží, divoké přírody, skalnatých i sněhem pokrytých hor, přírodních parků či velkých a rušných metropolí – každý si zde přijde na své.

Grand Canyon

Můžete odpočívat na prosluněných plážích Floridy či proslulé Miami Beach, zavítat do pouštního města zábavy Las Vegas, romantického San Francisca nebo nasát atmosféru filmového Hollywoodu. Navštívit můžete také dech beroucí Grand Canyon, Monument Valley, známé Niagarské vodopády či některý z dalších desítek národních přírodních parků, které tato země nabízí.

Pořiďte si letenky do New Yorku a poznejte jedno z největších, nejživějších a nejzajímavějších metropolí, do které se zamilovala celá řada světových umělců. Nebo hledáte naopak klid, relaxaci, prosluněné pláže a luxus? Potom navštivte Floridu (v překladu „Květinovou zemi“) - velice oblíbenou odpočinkovou destinaci turistů ze všech zemí světa. Ať už si z USA vyberete jakoukoli destinaci či budete cestovat napříč tímto kontinentem, věřte, že na tuto dovolenou budete dlouho vzpomínat.

Letíme do Austrálie

Austrálie patří mezi jednu z nejvzdálenějších destinací, kterou může člověk z našich končin navštívit. Tato rozmanitá země je osídlená hlavně na břehu moře a je charakteristická svou úžasnou a snovou přírodou s nádechem dobrodružství a romantiky.

Kupte si letenky do Austrálie a poznejte nedotčenou australskou přírodu, opuštěné písečné pláže, taje deštných pralesů či rozlehlé pouště. Můžete navštívit Tasmánii nabízející svou drsnou krásu, proslulé zlatisté pláže Queenslandu s rušným nočním životem, Kakadu National Park na severu země, či poloostrovy Eyre a Yorke lákající k surfování a rybaření.

Sydney - Opera

Letenky do Austrálie si můžete pořídit do celé řady měst, záleží jen na Vaší volbě. Největší, nejznámější a nejoblíbenější australské město je Sydney. Letenky si ale můžete zakoupit také do vzdáleného Perthu - města na „Labutí řece“ (Swan River), kde jsou překrásné pláže.

Do Austrálie létají např. společnosti Korean Air, Emirates nebo Cathay Pacific. Pokud si letenky do Austrálie zarezervujete včas, můžete si je tak opatřit za skutečně příznivé ceny.

Článek přečten: 3398x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).