Dovolená pro seniory

Dovolená pro seniory 22.6.

I senioři rádi cestují. Ale víte, že nyní můžete ušetřit na seniorských zájezdech? Pokud ne, zkuste si vyhledat program senior 55+, který je nabízen několika cestovními kanceláři v České Republice a poskytuje levné, dotované zájezdy seniorům nad 55 let.

Vše díky dotacím jednotlivých vlád a Evropské Unie. Nejoblíbenější jsou pak zájezdy do Turecka, Španělska, Kypru či na Madeiru.  

Další výhodou je také fakt, že dovolená 55+ může být využita i osobou, která nesplňuje věkové podmínky zájezdu a to za předpokladu, že bude cestovat jako doprovod za stejně zvýhodněnou cenu, jako senior. Vzít tak můžete například svoji vnučku nebo vnuka.

Last minute zájezdy nejlevnější za posledních 5 let

Agentura Invia.cz upozornila všechny vášnivé cestovatele i ty, kteří zkrátka jen hledají levnou dovolenou, že letošní ceny last minute zájezdů s odletem v první poloviny června 2014 byli nejlevnější za posledních 5 let. Dovolená u moře 2014 byla k sehnání i pod 5 tisíc korun za týdenní pobyt na osobu. A to už jsou ceny o kterých se dá vážně přemýšlet.

Proč se tak děje?

Dovolená pro seniory

Lidem se v první polovině června na dovolenou příliš nechtělo, takže se cestovní kanceláře snažili naplnit alespoň nasmlouvané kvóty letadel a hotelů, které mají zamluvené. Díky tomu spadli ceny zájezdů až o 70%.

Velkou měrou k těmto poklesům cen zájezdů pomohlo také chladné počasí na začátku května. Lidem se nechtělo příliš cestovat a navíc měli strach, že u moře nebude počasí lepší. Raději tedy objednávají na pozdější termíny a hlavní turistickou sezónu v období července a srpna.

Například dovolená u moře 2014 v Bulharsku či na řeckém ostrově Kréta byla v první polovině června k sehnání i pod 5 tisíc korun, což je prý cena, která tu dlouho nebyla.

Článek přečten: 2286x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).