Autem na dovolenou? Zkuste třeba Slovensko

Autem na dovolenou? Zkuste třeba Slovensko 10.8.

Plánujete vyrazit na dovolenou autem? Nemusí to být tolik oblíbená Itálie nebo Chorvatsko, stejně jako to nemusí být ani naše země. Pokud chcete poznat zajímavá místa, doporučujeme naše východní sousedy. Rozhodně nezklamou v možnostech, které mohou být spojeny třeba:

  • S výlety na kole
  • S turistickými výlety
  • S poznáváním historie a kultury

Mnohdy navíc nemusíte jezdit nikam daleko, jelikož zajímavá místa lze najít i poměrně blízko našich hranic. Máme-li být konkrétní, nabízíme ubytování v Žilině. Toto město dnes patří mezi jedno z nejkrásnějších v celé zemi a tak je jasné, že turisty velmi láká. Co zde můžete vidět? Podívejme se na několik možností.

Čím vás Žilina nadchne?

Že je dané město velmi oblíbené, to zjistíte již po pár desítkách minut, kdy se budete soustředit na jeho krásy. Máte-li rádi historii, nadchnou vás třeba stavby, jako barokní kostel sv. Pavla Apoštola, klášter jezuitů z poloviny 18. století, popřípadě i kostel sv. Štěpána. Ten dnes patří mezi nejstarší památku v celém městě. Jelikož máte k dispozici vlastní auto, můžete vyrazit i do okolí, kde vás rozhodně nadchne jak nádherná příroda, tak i mnoho míst, která jsou spojena s turistikou – jak pěší, tak s tou cyklistickou.

Nejenom na letní dovolenou

Jelikož se jedná o jedno z nejlépe zrenovovaných měst v celém Slovensku, je jasné, že si jeho historickou část vybírají mnozí lidé i k tomu, aby zde měli svatbu. Určitě se jim nelze divit. V kontrastu historických míst však oceníte i lokality moderní. Příkladem může být svatební hotel Žilina. Právě v něm se může konat následný oběd, hostina, stejně jako zábava. Nechybí ani možnost ubytovat jak samotného ženicha a nevěstu, tak i všechny svatební hosty. To vše s jistotou profesionality a špičkových služeb. Který hotel konkrétně máme na mysli? Jeden z nejznámějších ve městě – hotel Galileo.

Článek přečten: 2645x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).