3 tipy na dovolenou, kam můžete vyrazit třeba už zítra

3 tipy na dovolenou, kam můžete vyrazit třeba už zítra 12.8.

Ještě nemáte koupenou dovolenou a stále si nejste jisti tím, kam byste měli vyrazit? Pokud je to tak, podívejte se spolu s námi na několik možností, které vás zaručeně nezklamou. Navíc můžete na řadu z nich vyrazit třeba už zítra, s jistotou krásného počasí a skvělých cen. Prvním naším tipem je last minute Turecko. Zájezdy do této země jsou spojeny především s nízkými cenami a bohatým výběrem hotelů všech kategorií. Jako jednu z nejlepších možností doporučujeme středisko Alanya a známou Kleopatřinu pláž. Ta patří mezi nejvyhlášenější místa všech milovníků ničím nerušeného pobytu u moře.

Bojíte se létání, zkuste vlastní auto

Zmíněné Turecko samozřejmě nenavštívíte jinak, než letadlem. Pokud máte z létání strach, nebo chcete být svým vlastním pánem, lze vyrazit vlastním autem. A kam konkrétně? Není to jenom Chorvatsko, ale je to i Itálie. Konkrétně tu si představíme, jelikož kvalitní střediska najdete jak v severních, tak i jižních oblastech. Najděte si dovolenou v Itálii dle vašich konkrétních představ. Za nás doporučujeme takzvanou Palmovou riviéru, konkrétně město Alba Adriatica. Toto moderní středisko rozhodně nezklame žádného milovníka krásných pláží, čistého moře, stejně jako nočního života.

Máte rádi památky?

Pokud ano, je více než jasné, kam by měla vaše cesta směřovat. Jedná se o stále vyhledávané Řecko. Navíc do této země můžete vyrazit různými způsoby. Nabízí se primárně:

  • Letadlo
  • Vlastní automobil
  • Autobusová přeprava

I zde najdete řadu míst, která vás nezklamou. Ani zde nevynecháme jeden náš konkrétní tip na místo, kde budete spokojeni. My, stejně jako Globtour.sk doporučuje dovolenou v Řecku na některém z nádherných ostrovů. Tím nejúchvatnějším je rozhodně Korfu, kde na vás čeká několik moderních středisek, stejně jako řada zajímavých míst, ale i velmi krásná příroda. Na co také nezapomeňte, to je i ochutnávka místních jídel.

Článek přečten: 2799x

Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2024 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).