Výhodná dovolená pro seniory, aneb jak na to

Výhodná dovolená pro seniory, aneb jak na to 23.3.

Nesmírnou výhodou je, že dotaci dostane i druhá osoba jako doprovod, a to bez věkového omezení. Se seniorem tak může cestovat kamarád, známý, někdo z rodiny, vnučka, kdokoliv, a slevu uplatní také. Celková sleva 300 euro pro dvě osoby už stojí za velkou pozornost.

Podmínky získání dotace jsou jednoduché. Postačí trvalé bydliště seniora na území Evropské unie. Nutný je věk více než 55 let jedné z cestujících osob. Ve většině hotelů čeká na seniory uzpůsobený program, který je zabaví. Stravování je obvykle standardní i forma ubytování je běžná v hotelech kategorií 3* až 4*. Pozor na různé další nabídky cestovních kanceláří na slevy pro seniory, protože mohou být jen v režii CK a nemusí mít s dotací a přizpůsobeným pobytem nic společného.

Senior na dovolené

Dotované Senior 55+ zájezdy jsou určeny pouze pro termíny na okrajích sezóny nebo úplně mimo sezónu. Cílem projektu je posílit obsazenost ubytovacích kapacit před hlavní sezónou a po ní. Ve většině destinací to není vůbec žádné omezení. Počasí je příjemné i mimo hlavní sezónu a zejména podzim slibuje vyhřáté moře. Katalogové ceny zájezdů jsou navíc na okrajích sezóny nízké, takže v kombinaci s dotací 150 euro na osobu se může jednat o atraktivní cenovku zájezdu k moři. Mimosezóna velkou výhodou pro výlety do měst a za památkami, protože vás nesužuje úmorné vedro a turistické cíle nejsou v obležení lidí.

Vyhledat dovolenou pro seniory »

Počet míst u zájezdů s dotací je omezený, proto je vhodné rezervovat dovolenou co nejdříve. Dotovaný pobyt se jeví také jako výborný dárek, takže potěšte své blízké báječnou dovolenou u moře. Rodiče i prarodiče si zaslouží za svoji péči jen to nejlepší.

Článek přečten: 1134x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2021, dovolená
Exotická dovolená na míru

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2021 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).