Dovolená v Bulharsku, znovuobjevený ráj

Dovolená v Bulharsku, znovuobjevený ráj 3.7.

Příjemná rodinná atmosféra, přírodní i kulturní zajímavosti na dosah v rámci výletů, výborná dopravní dostupnost letecky, vůbec ty nejnižší ceny za pobyt jako takový i místní bohatá gastronomie, to je vynikající kombinace lákadel státu na pobřeží Černého moře. Popularita Bulharska rovněž stoupá z důvodu bezpečnostní situace v některých dalších oblíbených středomořských zemích.

Historické památky

Archeologické muzeum - Varna

Objevte kouzlo historických památek místních center letovisek a zastavte se ve velmi levných restauracích na bulharské speciality všeho druhu. Jídelní lístek budete mít ve velké části z nich i Česky. Nejvyhledávanějšími centry bulharských pamětihodností a přímořské turistiky jsou Albena, lázeňský Svatý Konstantin a velká přístavní i letištní Varna na severu. Ve střední části pobřeží Černého moře jsou to starobylý Nesebar, Obzor, Pomorie a vůbec největší oblast přímořské turistiky Slunečné pobřeží.

Na jihu najdeme velký přístavní i letištní Burgas, Primorsko s okolními přírodními rezervacemi a aquaparkem, rodinný Kiten a Sozopol. Dopravní dostupnost Bulharska je z českých letišť velmi dobrá, za dvě hodiny letu jste na místě. Dobrodruzi vyznávající pozemní dopravu jistě ocení, že do Bulharska se v dnešní době jede kromě krátkého úseku na okraji pohoří Stara Planina výhradně po dálnici.

Bohatá nabídka zájezdů s ubytováním

Nabídka zájezdů do Bulharska je každým rokem velmi bohatá. Pokud rádi využíváte last minute zájezdy na poslední chvíli, přijdete si při výběru dovolené na své. Hotely i soukromá ubytování nabízí širokou paletu služeb a možností stravování. Čím dál oblíbenější je forma stravování all inclusive, ve které je zahrnuto prakticky cokoliv z portfolia pokrmů i nápojů.

Každý hotel se v Bulharsku specializuje zejména na podávání snídaní. To vás ale nemusí vůbec mrzet, protože mnohem raději si zajdete zaopatřit večeři do místních velmi levných taveren. Překvapí vás i všeobecná pohostinnost místních obyvatel. Pokud se vydáte na dovolenou do Bulharska, zdejší atmosféru, pláže a zábavu budete vychutnávat všemi smysly.

Článek přečten: 1345x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).