Cesta na Roatan aneb na co nezapomenout

Cesta na Roatan aneb na co nezapomenout 3.6.

Každý rok se lidé těší na dovolenou, ale zároveň se netěší na to zařizování, které s cestou do vysněné destinace souvisí. Pokud i vy nemáte v lásce shánění ubytování, měli byste zvážit koupi nějaké nemovitosti ve vší oblíbené destinaci. Jenom si to představte – už žádné shánění předraženého ubytování, už žádná nespokojenost s bydlením, které na fotografiích vypadá zcela jinak. Pokud se vám tato představa líbí, doporučujeme vám koupit nemovitost na ostrově Roatan. A jestliže se sem vydáte, nezapomeňte na tyto věci!

Roatan v Hondurasu je velice oblíbené místo, kam jezdí stále více turistů, ovšem i tak je to místo, které není turisty přeplněné a kde máte stále své soukromí. Navíc je zde nízká míra kriminality a krásný klid s nádhernými výhledy na nekončící moře, což je pro dovolenou naprosto ideální!

Od koupi nemovitosti by vás mohlo odrazovat jenom to, co budete dělat s apartmánem či s domem v době, kdy v něm nebudete bydlet. Nad tím nemusíte dlouho přemýšlet, pronájem nemovitostije skvělou alternativou. S celou koupí nemovitosti vám může pomoct Reality Roatan.

Nyní si však pojďme vyjmenovat to nejdůležitější, co byste si neměli zapomenout na Roatan vzít, a to i tehdy, kdy se jdete podívat jen na nemovitost, o níž máte zájem.

S eury tady nepochodíte!

Než vyrazíme na dovolenou, je třeba, abychom si směnili peníze za měnu, kterou se platí v destinaci, do níž míříme. Sice se do většiny destinací přijíždí s eury, ovšem na ostrově Roatan v Karibiku s eury nepochodíte, bohužel. Je třeba, abyste si své peníze směnili za dolary, protože právě dolary jsou měnou, kterou se zde platí. Pokud sem přijdete s eury, tak budiž, ale při směně ve zdejších bankách budete litovat - kurzy jsou zde víc jak nevýhodné.

Není to konec světa

Mnoho lidí o ostrově Roatan ještě neslyšelo, což znamená, že si myslí, že je to doslova konec světa, v němž nefungují nejnovější technologie. Jenže to omyl – internet v mobilu zde není problémem, stejně jako zde není problém platba kartami. Na co si však musíte dát pozor, tak je to, že zde nenajdete evropské zásuvky – musíte si přibalit do kufru redukci pro americké zásuvky.

Článek přečten: 394x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).