Světové metropole módy

Světové metropole módy 19.12.

Máte rádi nakupování? Změnili jste velikost oblečení a potřebujete kompletně obnovit Váš šatník či jej pouze doplnit o pár nových a neokoukaných kousků? Využijte aktuální nabídky levných letenek do Londýna a Paříže a vyrazte na nákupy do těchto světových metropolí módy.

Nakupování v Londýně

Harrods

Chcete-li objednávat letenky do Anglie jsou v poslední době velmi příznivé ceny. Můžete tedy spojit cestu do Anglie romantickou prohlídku Londýna s praktickým nakupováním oblečení, bot a dalšího zboží. Takový rozsah nabídky, výběr značek a nízké ceny jako v četných obchodech tohoto velkoměsta, nenajdete v žádném z tuzemských nákupních center.

Pokud jste skuteční „fajnšmekři“ a svět módy je Vašim životním stylem, vyrazte na Bond Street nebo do známých obchodních domů, jako je Harrods v Knightbridge či The Village ve Westfield – zde můžete vybírat z aktuálních kolekcí věhlasných módních návrhářů.

Levnější, ale stále značkové oblečení pořídíte na proslulé - a všem módním nadšencům známé - Oxford street, dlouhé téměř 2,5 km a plné obchodů, butiků a restaurací. Značkové oblečení zde standardně zakoupíte za třetinu českých cen. Kromě oblečení tu pořídíte také parfémy věhlasných značek, sportovní vybavení či hračky.

Pokud rádi nakupujete spíše v outletech - zamiřte do okolí Regents Street, kde najdete řadu zajímavých outletových obchodů zaměřených většinou na jednu značku - Roxy, Quiksilver, Billabong, Carhartt či Crocs apod. A pokud Vás nakupování omrzí, můžete se jít kochat londýnskými památkami. V docházkové vzdálenosti se nachází Buckinghamský palác, London Eye, Big Ben nebo Downing Street. Odpočívat pak můžete v blízkém Hyde parku s jezírky nebo si můžete dopřát anglickou specialitu v některé z místních restaurací.

Neváhejte, nabídka na levné letenky do Londýna nemusí trvat věčně.

Víkend v Paříži

Champs-Elysées

A co strávit víkend v Paříži, kde můžete zkombinovat prohlídku tohoto půvabného města s nakupovací mánií. Cena letecké dopravy, ubytování a přepravy po Paříži je při pečlivém plánování mnohem nižší, než by mnohé z nás napadlo.

Nejdražší obchody Paříže se nacházejí na ulicích a slavné Champs-Elysées, dále poblíž prezidentského paláce a v galerii Lafayette. Zde si přijdou na své především obdivovatelé drahých a luxusních značek, jako je Louis Vuitton, Prada, Dior, Gucci, Fendi, Nina Ricci, Valentino, Chanel atd. Naleznete tu i obchody značek, které byste v ČR marně hledali.

Naprostým zážitkem je pak návštěva módního domu Printemps Haussmann, kde najdete značky jako Prada, Dior, Gucci, Chanel a mnoho dalších. Ve více patrech se Vám představí veškeré aktuální kolekce těchto proslulých návrhářů. Obchodní dům je sám o sobě nádherný a luxusní a stojí za návštěvu.

Cenově dostupnější značky nabízí obchodní centrum u metra La Defénse nebo obchodní dům Les Quatre Temps Shopping Mall, kde najdete značky typu Esprit, Naf Naf, Kookai, HM, Zara apod., jejichž cenová úroveň je srovnatelná s českými obchodními centry.

Dále můžete navštívit obchodní dům BHV na Rue de Rivoli. Tady nakupuje většina Pařížanů, ale místo znají samozřejmě i turisté. Je tu obrovský výběr různého zboží a ceny nejsou příliš vysoké. A pokud Vás pařížské nakupování přestane bavit, užijte si procházku po památkách této romantické metropole.

Článek přečten: 1798x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).