Pokemon Go aneb chyť si pokémona na dovolené

Pokemon Go aneb chyť si pokémona na dovolené 25.7.

Fenomén nezná mezí. Tím aktuálním je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality Pokemon Go. A když už pobíhají splašeně davy lidí u nás, proč se nehýbat trochu více i na dovolené? Chytejte pokémony i u moře nebo na poznávacím zájezdu a změňte stereotyp dovolené v zábavu a prospěšný pohyb.

Jak aplikace funguje?

Aplikace Pokemon Go

Prostřednictvím aplikace se propojuje herní prostředí s reálným světem, k čemuž se využívá GPS a kamera telefonu. Hra začíná zvolením postavy a vytvořením vlastního avatara. Posléze se mohou začít objevovat pokémoni, které je možné chytat do pokéballů. To jde někdy snadno, ale někdy se pokémon brání. Následně lze pokémony vychovávat a uspořádat souboje s ostatními.

Protože se pokémoni často objevují na historických místech, sochách a zajímavostech, nebo tam zanechávají takzvané pokéstopy, můžete se svou aplikací hodně zaperlit právě na dovolené na cizích místech a pochytat novou sbírku postaviček. Je ovšem velmi pravděpodobné, že v současné době už narazíte na velkou konkurenci všude, kde je koncentrace lidí a hlavně turistů.

Úskalí nového šílenství

Státy s podporou Pokemon Go se neustále rychle rozšiřují, v Evropě se nejprve přidaly Velká Británie, Německo, Itálie, Španělsko a Portugalsko. Rychlostí blesku se ale aplikace šíří přes Českou republiku do dalších zemí směrem na východ. Pokud někde ještě neběží oficiální verze, lidé hromadně stahují i tu neoficiální z jiných zemí. Aktuální nevýhodou číslo jedna je špatná stabilita serverů a četné technické potíže.

K zamyšlení je rovněž bezpečnost lidí a hlavně dětí při "lovení" pokémonů. V klíčový okamžik odchytu vysněného pokémona myslí opravdu mizivé procento dětí na nějaký okolní dopravní provoz a podobné nebezpečné aspekty. Proto dávejte na sebe a své ratolesti mimořádný pozor. Přejeme hodně úspěchů i zábavy u nového fenoménu rozšířené reality.

Článek přečten: 1815x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).