Podle čeho vybrat dokonalou dovolenou?

Podle čeho vybrat dokonalou dovolenou? 16.1.

Plánujete dovolenou a nevíte, jak vybrat takovou, aby byla skutečně dokonalá? Pokud ano, podívejte se s námi na několik konkrétních tipů, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Prvním krokem je výběr destinace. Je třeba, aby se vám zde skutečně líbilo. A to s ohledem na:

  • Ruch lokality
  • Přírodu a památky
  • Čistotu moře

Při vývěru vám jistě pomohou různí průvodci, spolu s popisem destinací. Můžete ale vybírat i podle zajímavých tipů. Třeba na nejkrásnější pláže Řecka, na nejživější letoviska, nebo třeba i na místa, která na vás doslova dýchají klidem, pohodou a romantikou.

Roli by měla hrát i cena

Dokonalá dovolená by měla vždy odrážet vaše finanční možnosti. Je dobré si stanovit limit a teprve poté přemýšlet, kam na dovolenou k moři. V principu jde o to, abyste v rámci povoleného rozpočtu získali skutečně to nejlepší. Koupit dokonalý a drahý zájezd není umění. Vaším cílem by měl být opak. Proto například hotel, ale i destinaci vybírejte podle ceny, stejně jako s ohledem na uživatelské recenze a nezávislá hodnocení.

Nechte se hýčkat

Dokonalá dovolená by neměla být spojena s jakýmikoliv povinnostmi a starostmi. I takový komfort dnes umí hotely nabídnout. Příkladem je dovolená Španělsko all inclusive. Tato možnost zahrnuje nejenom neomezený příjmem jídla a pití po celý den. Je spojena i s možností využívat řadu hotelových služeb a prostor. A to zdarma, zcela bez příplatků. Tato forma dovolené dnes patří k nejvyužívanějším.

Nezapomeňte na počasí

Na dovolenou lze vyjet v podstatě kdykoliv. V zimě by to měla být exotika, v létě to může být i klasická Evropa. Jsou však místa, kde vám bude teplo i na podzim. Třeba pobřeží Costa Brava, které přímo láká k tomu, abyste ho poznali právě na konci sezony. To už zde není tolik turistů a zároveň klesají i ceny. Nemusí to být ale nutně jenom Španělsko, jelikož na podzim láká třeba i Kypr, stejně jako Egypt.

Článek přečten: 864x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).