Nová sezóna last minute dovolených 2015 startuje!

Nová sezóna last minute dovolených 2015 startuje! 22.5.

Květen a červen jsou zlomové měsíce v rozjezdu letních dovolených, protože klimatické podmínky na jihu Evropy nebo severu Afriky se již blíží k tropickým hodnotám, a to bledí Středoevropané natěšeně očekávají po blátivé chladné zimě. Cestovní kanceláře a agentury už srší svými last minute nabídkami a rozhodně je z čeho vybírat.

Nejvíce frčí letadlo, roste počet dobrodruhů

Příznivci rychlé efektivní dopravy budou letos opět vyhledávat letecké chartery z pěti českých mezinárodních letišť. V rámci západního trendu cestování však stoupá procento turistů, kteří chtějí po cestě i v destinaci poznat co nejvíce památek a dalších lákadel, proto se vydají po individuální ne vždy organizované dopravní ose.

Češi už svá oblíbená místa objevili, Chorvatsko a Řecko

Nejbližší a nejlevnější bývají last minute zájezdy do Chorvatska a Itálie. Češi jsou vysazení spíše na klid a piniové aleje kolem pláží, proto vede Chorvatsko. Mladší generace zase uvítá italské rušnější pláže. U leteckých last minute zájezdů budou i letos oblíbenými destinacemi Řecko, Bulharsko, Španělsko, Turecko, Tunisko a Egypt. Díky přírodě, klidu a originalitě středisek bude hit zejména Řecko a jeho ostrovy.

Jak se nejlépe porvat o výhodnou cenu dovolené

Na cenách dovolených se dá i letos velmi dobře ušetřit, pokud jste ochotni se přizpůsobit náročnějším podmínkám pořízení zájezdu. Zejména je vhodné sledovat pobyty až do samotného konce nabídky s odjezdem či odletem doslova další den. Mnohdy se Vám může podařit ulovit slevu i 50 %, ojediněle ještě více.

Hledáte last minute dovolenou?Vyhledat

Článek přečten: 1568x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2021, dovolená
Exotická dovolená na míru

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2021 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).