First minute zájezdy, levnější výběr dovolené bez stresu

First minute zájezdy, levnější výběr dovolené bez stresu 13.2.

Naplno startuje sezóna first minute zájezdů. V létě nemusíte na poslední chvíli shánět po webových portálech a cestovních kancelářích zbývající místa v letadle na cestu za odpočinkem. Ušetříte až pětinu ceny zájezdu. Vybírat můžete z královské nabídky všech destinací, nejste nijak omezeni termíny obsazeno nebo vyprodáno.

Hlavní výhodou je klid při hledání vhodné destinace

Nejen pracovního stresu je během roku skutečně mnoho. Bohužel velmi často se stane, že se dostaví i při výběru dovolené na poslední chvíli. Očekáváme, kdy se něco objeví, pak se musíme rozhodnout, jestli letět už pozítří, rychle si zabalit, třetinu věcí zapomenout, a ten začátek dovolené tak není zcela ideální. Z tohoto důvodu je dobré zamyslet se nad nabídkou first minute zájezdů, kdy máme k dispozici kompletní katalog cestovních agentur, vybrat si můžeme hotel a destinaci podle požadavků a nikdo nám na naši poptávku neřekne litujeme, to už je dávno obsazeno.

Letiště Václava Hlavla

Během začátku roku se jistě najde chvilka, kdy se na nabídku cestovních kanceláří můžeme podívat, vybereme si to pravé letní potěšení, zarezervujeme, a ještě dostaneme navíc příjemnou slevu, která už v dnešní době ojediněle dosahuje stejné výše jako ta u last minute zájezdů. Slovy čísel lze vyhledat slevové podmínky až v rozmezí 15 - 20 %, pokud s objednáním dovolené opravdu nebudeme váhat směrem do jarních měsíců.

Na všechno bude mnohem více času, takže se můžete začít balit průběžně podle dobře připraveného seznamu třeba dva týdny před odjezdem/odletem. Nezapomenete pravděpodobně vůbec nic. Na letiště nebo k odjezdu autobusu či vlastního vozidla se můžete vydat s pohodovým časovým náskokem, a užít si tak již tuhle pasáž začínající dovolené bez stresu. Velké procento lidí se také rádo seznámí s destinací prostřednictvím internetu, a nastřádá si tak potřebné a užitečné informace.

Kam nás může aktuální first minute nabídka nasměrovat?

Cestovní agentury mají výborný přehled, které destinace už s předstihem nejvíce táhnou, jsou ověřené, oblíbené a mají rozhodně co nabídnout. Osvědčený standard nabízí tradiční destinace ve Španělsku, Itálii, Chorvatsku, Řecku a Bulharsku. Zejména Španělsko se jeví jako zvonuobjevený hit kvalitní dovolené pro následující sezónu. Nejenom Costa Brava, ale i Baleárské ostrovy (Mallorca, Menorca, Ibiza) mají dobré předpoklady pro větší návrat českých turistů. Jistou opatrnost lze očekávat u zájmu o Turecko, Egypt, Tunisko a další země na hranici evropského prostoru. Avšak díky tomu půjdou ceny zájezdů opět o něco níž. Přejeme šťastnou volbu.

Článek přečten: 1653x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2021, dovolená
Exotická dovolená na míru

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2021 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).