Dovolená pro seniory

Dovolená pro seniory 22.6.

I senioři rádi cestují. Ale víte, že nyní můžete ušetřit na seniorských zájezdech? Pokud ne, zkuste si vyhledat program senior 55+, který je nabízen několika cestovními kanceláři v České Republice a poskytuje levné, dotované zájezdy seniorům nad 55 let.

Vše díky dotacím jednotlivých vlád a Evropské Unie. Nejoblíbenější jsou pak zájezdy do Turecka, Španělska, Kypru či na Madeiru.  

Další výhodou je také fakt, že dovolená 55+ může být využita i osobou, která nesplňuje věkové podmínky zájezdu a to za předpokladu, že bude cestovat jako doprovod za stejně zvýhodněnou cenu, jako senior. Vzít tak můžete například svoji vnučku nebo vnuka.

Last minute zájezdy nejlevnější za posledních 5 let

Agentura Invia.cz upozornila všechny vášnivé cestovatele i ty, kteří zkrátka jen hledají levnou dovolenou, že letošní ceny last minute zájezdů s odletem v první poloviny června 2014 byli nejlevnější za posledních 5 let. Dovolená u moře 2014 byla k sehnání i pod 5 tisíc korun za týdenní pobyt na osobu. A to už jsou ceny o kterých se dá vážně přemýšlet.

Proč se tak děje?

Dovolená pro seniory

Lidem se v první polovině června na dovolenou příliš nechtělo, takže se cestovní kanceláře snažili naplnit alespoň nasmlouvané kvóty letadel a hotelů, které mají zamluvené. Díky tomu spadli ceny zájezdů až o 70%.

Velkou měrou k těmto poklesům cen zájezdů pomohlo také chladné počasí na začátku května. Lidem se nechtělo příliš cestovat a navíc měli strach, že u moře nebude počasí lepší. Raději tedy objednávají na pozdější termíny a hlavní turistickou sezónu v období července a srpna.

Například dovolená u moře 2014 v Bulharsku či na řeckém ostrově Kréta byla v první polovině června k sehnání i pod 5 tisíc korun, což je prý cena, která tu dlouho nebyla.

Článek přečten: 1273x

mp3stahuj.cz
Last minute zájezdy 2019, dovolená
Exotická dovolená na míru
Exotická dovolená Mauricius

S individuálním přístupem na míru.

Maledivy dovolená

Široká nabídka a individuální přístup.

Mexiko dovolená

Specialisté na dovolenou v Mexiku

Zážitková dovolená Bali

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Originální dovolená Austrálie

Sestavíme báječnou dovolenou v Austrálii na míru.

Poznávací zájezdy Vietnam

S aktivními a relaxačními programy na míru.

Aktivní dovolená na Novém Zélandu

Nejrozsáhlejší nabídka aktivit na vaši dovolené.

Exotická dovolená na míru

Již více než 20 let vytváříme nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Autentická dovolená Indie

Poznejte tu pravou Indii na jednom z poznávacích zájezdů.

Zájezdy dodávány společností INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.© 2012-2019 letni-dovolene.cz. | Mapa webu

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).